Neler yapıyoruz
Ana sayfa > Neler yapıyoruz
 
Sosyal medya yönetimi
Sosyal medya reklamcılığı
Online itibar yönetimi
Arama motoru reklamcılığı
Online İtibar Yönetimi
Özellikle sosyal medya ağlarının her geçen gün daha fazla kişi tarafından kullanılmasıyla içerik üretimi daha kolay bir hale gelmiştir. Her gün eklenen milyonlarca içeriğin içerisinde sizin hakkınızda çeşitli görüşlerde yer alacaktır. Bu görüşlerin bir kısmı olumlu olabileceği gibi, olumsuz içeriklerle de karşılaşmanız söz konusudur.

Herhangi bir kullanıcı sizin hakkınızda olumsuz içerikler üreterek kurumsal kimliğinize zarar verebilir. Gerek sosyal medya, gerekse arama motorlarında çıkabilecek bu olumsuz içerikler kurumsal kimliğinize telafisi mümkün olmayan şekilde zarar verebilir.

 

  Neler yapıyoruz?
Sosyal medya hesaplarınızı, haber sitelerini, forumları, blogları, arama motorlarında hakkınızda çıkan sonuçları takip ediyoruz.

Hakkınızda olumsuz bir içerik üretildiğinde, ilgili içeriğin kaldırılması ya da düzeltilmesi için gerekli çalışmaları yapıyoruz.

Daha önceden üretilmiş olumsuz bir içeriğin arama motorları sonuçlarından kaldırılması ya da daha alt sıralara düşmesi için gerekli düzenlemeleri yapıyoruz.

Online itibar yönetimi hakkında detaylı bilgi almak için iletişim bölümden bize ulaşabilirsiniz.
Sosyonet © Tüm hakları saklıdır. ana sayfa | neler yapıyoruz | kimlerle çalışıyoruz | biz kimiz | iletişim