Neler yapıyoruz
Ana sayfa > Neler yapıyoruz
 
Sosyal medya yönetimi
Sosyal medya reklamcılığı
Online itibar yönetimi
Arama motoru reklamcılığı
  Sosyal Medya Reklamcılığı
Türkiye 41 milyon internet kullanıcısına sahip. Günde ortalama 4 saat 51 dakikayı internette harcıyoruz, bunun 2 saat 56 dakikasını da sosyal medyada geçiriyoruz.

Türkiye’de en çok kullanılan sosyal medya platformu olan Facebook’u (%94), sırayla Twitter (%72), Google+ (%70) ve LinkedIn (%33) takip ediyor. Toplam nüfusa göre sosyal medya kullanım oranı %44.

Rakamlardan anlaşılacağı gibi internete giren her iki kullanıcıdan biri sosyal medya ağlarında zaman harcıyor. Şirketler ve markalar için önemli bir pazarlama ve iletişim kanalı haline gelen sosyal ağlar her geçen gün kullanıcı sayısını arttırıyor.

 

Facebook Reklamları
Dünyanın ve Türkiye'nin en çok kullanılan sosyal ağı Facebook ile hedef kitlenize hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Facebook ile ilgi alanlarına, beğendiklerine, bulundukları yere, cinsiyete, yaşa, eğitim durumuna, medeni durumuna göre hedef kitleye ulaşabilmek mümkündür.

Facebook reklamları hakkında detaylı bilgi almak için iletişim bölümden bize ulaşabilirsiniz.


 
Twitter Reklamları
Türkiye'nin en çok kullanılan sosyal ağlarından biri olan Twitter ile hedef kitlenize hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Twitter ile ilgi alanlarına, coğrafyaya, cinsiyete, cihaza veya kullanıcılara göre hedefleme yaparak doğru kitleye ulaşmak mümkündür.

Twitter reklamları hakkında detaylı bilgi almak için iletişim bölümden bize ulaşabilirsiniz.

Sosyonet © Tüm hakları saklıdır. ana sayfa | neler yapıyoruz | kimlerle çalışıyoruz | biz kimiz | iletişim